O mnie

autoportet-0918Moje fotografowanie wyrasta z pasji. Z aparatem się nie rozstaję. Jest dla mnie sposobem na życie, formą wyrażania się, oferuje  mi dodatkowo coś, czym mogę się z wami podzielić. Jestem chwytaczem ulotnych pięknych chwil, zatrzymuję czas, utrwalam ważne momenty i do tego proponuję się wynająć. W swojej pracy sukces osiągam wtedy, gdy, wracając za sprawą zdjęć do wypełnionego intensywnymi emocjami dnia Waszego ślubu, chrztu lub komunii Waszych dzieci, ponownie doznajecie towarzyszącym tym chwilom wzruszeń. Starannie się do tego przygotowuję.

Pracuję używając pełnoklatkowych aparatów marki Canon. Systematycznie wzbogacam techniczny potencjał firmy, aby być w stanie dostarczyć klientowi usługę na możliwie najwyższym poziomie. Duże znaczenie przywiązuję do odpowiedniej obróbki materiału – nie dostaniecie ode mnie zdjęć zgranych prosto z karty, wszystkie zdjęcia poddane zostaną starannej indywidualnej obróbce.

Uważam, że zajęcie którym się param wymaga ciągłego rozwoju umiejętności i kompetencji, stawiam więc sobie wciąż nowe wyzwania wymagające kreatywności i nauki nowych technik. Staram się też nie zaniedbywać rozwoju wrażliwości śledząc nowe trendy w fotografii i dziedzinach pokrewnych w poszukiwaniu pomysłów i inspiracji.
Buduję kulturę kontaktu z klientem w oparciu o jasne zasady współpracy, komunikację, elastyczność, słowność i życzliwość. Bardzo ważne jest dla mnie dobre rozpoznanie waszych potrzeb. Przed realizacją każdego zlecenia ustalam z Wami wszystkie szczegóły na drodze indywidualnych konsultacji. Dla tego nie dzielę oferty na platynowe, złote i srebrne pakiety – proponuję ofertę, która dopasowujemy zarówno co do elementów jak i ceny do waszych potrzeb.

Fotografia ślubna nie jest jedynym rodzajem usługi, jakie świadczę. W części „oferta” znajdziecie pełną listę projektów fotograficznych, których gotowy jestem się podjąć. Siedzibą firmy jest Bolesławiec, rejonem działalności jego okolice, ale istniej możliwość realizacji zleceń praktycznie w dowolnym miejscu kraju.

Komunikuję się płynnie w języku angielskim.

Posiadam zgodę na fotografowanie w obiektach sakralnych wydaną przez Legnicką Kurii Biskupiej.

Zapraszam do współpracy.