Oferta

Fotografia ślubna

O-

Oferta obejmuje pełną dokumentację fotograficzną imprezy okolicznościowej w trakcie jej trwania, oraz sesję ślubną w umówionym dniu innym niż dzień ślubu. Reportaż rozpoczyna się od przygotowań w domach Państwa Młodych (lub innym miejscu przygotowań) obejmuje przyjazd i powitanie Pana Młodego, błogosławieństwo rodziców, ceremonię zaślubin w kościele lub USC, przyjazd do sali weselnej, zabawę weselną z wszystkimi jej elementami (toast, pierwszy taniec, tort, podziękowania rodzicom, oczepiny itp.) Dokumentacja kończy się po oczepinach (około godziny pierwszej po północy), o ile nie zostanie ustalone inaczej.

Sesja ślubna realizowana jest w dniu innym niż wesele po uprzednim uzgodnieniu terminu i obejmuje wykonanie zdjęć w około trzech wybranych wspólnie lokalizacjach. Do czterech tygodni od dnia sesji otrzymują Państwo gotowy opracowany materiał.

W ramach usługi gwarantowane jest:

minimum 400 wyselekcjonowanych i poddanych obróbce zdjęć w formie cyfrowej z uroczystości weselnej
minimum 80 wyselekcjonowanych i poddanych obróbce zdjęć z sesji ślubnej ( materiał zgrany jest na płyty CD lub oddany w formie ozdobnego pendrive’a)
1 egzemplarz dwudziestostronicowej fotoksiążki z wyborem zdjęć dokonanym przez fotografa
1 egzemplarz wielkoformatowego wydruku zdjęcia Pary Młodej
Wymienione ilości zdjęć są gwarantowanym minimum – jeśli wesele i sesja owocuje większą ilością interesującego materiału to również go Państwo otrzymuję – nie ma górnej granicy ilości otrzymanych zdjęć. Istnieje możliwość zamówienia odbitek wybranych fotografii i realizacji ekskluzywnych projektów pamiątkowej fotoksiążki.   Powyższy pakiet jest jedynie punktem wyjścia. Szczegółowe dostosowanie oferty do Państwa indywidualnych potrzeb ustalamy w trakcie osobistych konsultacji. Termin sesji staram się ustalać elastycznie (jeśli są takie możliwości z Państwa strony) aby realizować ją w najbardziej sprzyjających warunkach pogodowych. W sprawie wyboru miejsca sesji jestem otwarty na Państwa propozycje, służę również radą wskazując sprawdzone plenery Gotowy jestem jednak i do poszukiwań oryginalnych, nie zafotografowanych na śmierć, miejsc, których okolica zapewnia nieprzebrane bogactwo. Zapraszam do mailowego i telefonicznego kontaktu w kwestii terminów i wyceny usługi.


Inne uroczystości i imprezy okolicznościowe

O-19

Relacja z chrztu, komunii, studniówki, urodzin. Fotoreportaż i zdjęcia portretowe z imprez i uroczystości okolicznościowych z możliwością opracowania materiału w formie fotoksiążki. Fotoreportaż  wzbogacony może być  o krótką wideorelację.


Fotografia dziecięca

O-2

Plenerowa i studyjna fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa.


Indywidualne sesje zdjęciowe w plenerze i wnętrzachO-6944

Sesje portretowe w penerze i wybranych wnętrzach, indywidualne, dla par, rodzinne. Sesje do portfolio. Sesje wizerunkowe. Posiadam bogatą listę propozycji lokalizacji miejsc i plenerów. Zapewniam wsparcie sesji przez profesjonalną wizażystkę.


Portret studyjny.O-7698

Dysponuję mobilnym studiem fotograficznym pozwalającym zorganizować sesję studyjną lub sesję w pomieszczeniach ze wsparciem oświetlenia studyjnego.


Fotografia kulinarna.O-200

Aranżacja i realizacja zdjęć potraw, produktów i zastaw. Pełne sesje prezentacyjne dla lokali gastronomicznych – menu + prezentacja wnętrz i otocznia lokalu.


Fotografia wnętrz i architektury.O-41

Fotografia obiektów i wnętrz -pełna prezentacja obiektów hotelarski i innych.


PackshotyO-072

Fotografia bezcieniowa. Zdjęcia przedmiotów na potrzeby reklamy i prezentacji w internecie.


Motoryzacja

O-9576

Profesjonalne zdjęcia aut na potrzeby ofert w internecie i na potrzeby własne.

 Jestem również otwarty na inne zlecenia fotograficzne i filmowe. Jeśli zainteresowani jesteście ofertą, wyceną lub macie jakieś pytania proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

tel: 692 22 12 04                                                                            mail: miggawka@tlen.pl